0
دسته بندی ها
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
ناشران
مؤلفان
کمک درسی

قوانین و مقررات ثبت سفارش در ودابوک

1-      تمامی کتب ارائه شده توسط ودابوک پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
2-      کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و ودابوک کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

3-      همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته: ودابوک قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.
4-      تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب ودابوک مشاوره نمایید.
5-      خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و ودابوک هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
6-      مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن ودابوک می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
7-      ودابوک قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
نکته 1: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای ودابوک ، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته 2: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای ودابوک غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،ودابوک کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.
8-      اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر ودابوک می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
9-      کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.
10-استرداد وجه هایی که به دلایل : "موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده "در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .